KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16165091

nr 1616 5091

Etsning

Oidentifierad konstnär. Fågel, kolorerad. Bildmått: 22x18 cm, yttermått inklusive ram: 34x28 cm. Ej signerad

Utrop:

300 kr

Såld:

700 kr

måndag 29 april 2024
kl 18:11:03